En
منوی دسته بندی

معرفی

شرکت مهندسین مشاور ماهان زمین ساخت (سهامی خاص) در سال 1387 با شماره ثبت 9096 در اداره ثبت شرکتهای کرمان به ثبت رسیده است. از سال 1388 بوسیله سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در پایه سه رسته ژئوتکنیک و مقاومت مصالح تشخیص صلاحیت گردیده و در سال 1400 نیز به اخذ پایه دو نایل شده است .

همچنین این شرکت از سال 1394 پروانه خدمات فنی و مهندسی برای فعالیت در زمینه‌های: مشاوره فنی و مهندسی در زمینه زمین شناسی واکتشافات معدنی و مهندسی مواد و فرآیندهای تولید محصولات کانی غیر فلزی را از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نموده است.

در حال حاضر این شرکت با برخورداری از تجربه کاری گرانبها و کارشناسان مجرب خود و با احداث و تجهیز آزمایشگاه‌های تخصصی در محل شهرک صنعتی اختیارآباد کرمان در زمینه‌های مهندسی خاک و پی شامل مطالعات ژئوتکنیک (حفاری، انجام آزمایش های صحرایی و آزمایشگاهی)، مکانیک سنگ، بررسی های ژئوفیزیکی، مقاوم سازی، پایدارسازی دیواره گود (نیلینگ، انکراژ و …)، کنترل کیفیت مصالح (خاک، بتن، جوش و آسفالت) آماده انجام خدمات مشاوره‌ای و اجرایی بر طبق استانداردهای جهانی (ASTM, BS, …) می باشد تا بتواند در مسیر رشد و توسعه میهن عزیزمان سهمی هر چند کوچک را ایفا نماید. لازم به ذکر است با توجه به سرمایه گذاری صورت گرفته کلیه آزمایش‌ها و مطالعات به صورت مستقیم توسط متخصصان این شرکت انجام می‌گیرد. 


نظرات بسته شده است.